Onderstaande activiteiten vinden per 9 juni 2021 wekelijks plaats in ‘t Westhoes.
Wilt u meer informatie over een activiteit, dan kunt u zelf contact opnemen met de contactpersoon die vermeld staat.

Maandag
09.00 – 12.00 uur: Sociaal Raadslieden  – Impuls – 045 545 6351
10.00 – 12.00 uur: Klik & Tik – Bibliotheek Kerkrade West – 045 763 0520
12.00 – 13.00 uur: Tai Chi – Kerngroep Willem Sophia Impuls – 045 545 6351
12.30 – 14.00 uur: Maatschappelijk Werk Impuls – 045 545 6351
14.00 – 16.00 uur: Schietvereniging Diana – Teun Wiesen – 045 541 2155
14.00 – 17.15 uur: Kaarten – Sociëteit Heilust – Piet Schepers – 045 541 0761
19.00 – 21.30 uur:  A capella groep ‘Hoaf Um’ – Jan Meijs – 045 542 0693
19.00 – 22.00 uur: Schietvereniging Diana – Teun Wiesen – 045 541 2155
19.00 – 23.00 uur: Kerkraads Fanfare Orkest – Tom Ritt – 06 2025 7830
19.30 – 22.15 uur: Toneelvereniging Frohsin 1904 – Monique Steijvers

Dinsdag
09.00 – 12.00 uur: Schuld Hulp Maatje op afspraak – Anne Linssen – 06 1858 5592
09.00 – 12.00 uur: Ontmoeting op afspraak – Audrey Breugelmans – 06 2067 2662
09.00 – 10.00 uur: Gym – Kerngroep Willem Sophia Impuls – 045 545 6351
09.00 – 10.00 uur:  Yoga – Kerngroep Willem Sophia Impuls – 045 545 6351
10.15 – 11.15 uur: Gym – Kerngroep Willem Sophia Impuls – 045 545 6351
11.30 – 12.30 uur: Tai Chi – Kerngroep Gracht Impuls – Hub Persoon – 045 542 1710
14.00 – 18.00 uur: Bibliotheek – Hans Scheeren – 045 200 2200
14.45 – 17.00 uur: Speelkamer Jongerenwerk Impuls – Nina Vandeberg – 045 545 6351
15.30 – 18.30 uur: Scoor – Rens Kusters  – 06 1442 6913
18.00 – 21.30 uur: Dansschool Let’s dance  – Iris Raeven – 06 3444 6441
19.00 – 23.00 uur: Skaatclub d’r Klinge Jong – Bert Renssen – 06 4732 1145
19.00 – 21.30 uur: Radar vrije tijd – Monique Hollanders

Woensdag
08.30- 15.00 uur: Radar Theater – Mandy Friedrichs
09.00 – 12.00 uur: Sociaal Raadslieden – Impuls – 045 545 6351
09.00 – 10.00 uur: Yoga- Kerngroep Willem Sophia Impuls – 045 545 6351
09.00 – 12.00 uur: Schuld Hulp Maatje op afspraak – Anne Linssen – 06 1858 5592
09.00 – 12.00 uur: Ontmoeting op afspraak – Audrey Breugelmans – 06 2067 2662
10.00 – 12.00 uur: Schilderen – Kerngroep Willem Sophia Impuls – 045 545 6351
10.15 – 11.15 uur: Yoga- Kerngroep Willem Sophia Impuls – 045 545 6351
11.30 – 12.30 uur: Country Linedance – Kerngroep Willem Sophia Impuls – 045 545 6351
12.30 – 14.00 uur: Maatschappelijk Werk – Impuls – 045 545 6351
13.00 – 16.30 uur: Scoor – Rens Kusters  – 06 1442 6913
14.00 – 16.00 uur: Ontmoeting op afspraak – Audrey Breugelmans – 06 2067 2662
14.00 – 18.00 uur: Bibliotheek – Hans Scheeren – 045 200 2200
16.00 – 19.30 uur: Dansschool Let’s dance  – Iris Raeven – 06 3444 6441
18.00- 22.15 uur: Accordia – Jolanda Lardinois – 06 2246 8204

Donderdag
08.30- 15.00 uur: Radar Theater – Mandy Friedrichs
09.00 – 10.00 uur: Yoga- Kerngroep Gracht Impuls – Hub Persoon – 045 542 1710
09.00- 12.00 uur: Taalles – Vista College – Sanne
10.15 – 11.15 uur: Swingdance – Kerngroep Gracht Impuls – Hub Persoon – 045 542 1710
11.30 – 12.30 uur: Gym – Kerngroep Gracht Impuls – Hub Persoon – 045 542 1710
12.45 – 17.00 uur: Kienen – Sociëteit Heilust – Piet Schepers – 045 541 0761
13.00 – 17.30 uur: Kaarten – Sociëteit Heilust – Piet Schepers – 045 541 0761
14.00- 16.00 uur: Hobby / handwerken – Kerngroep Willem Sophia Impuls – 045 545 6351
15.00 – 20.00 uur:  Meidengroep – Jongerenwerk Impuls – Wendy van  den Bulk – 045 545 6351
18.00 – 21.00 uur: Let’s Dance – Iris Raeven – 06 3444 6441
18.30- 22.00 uur: Mannenkoort st. Jozef

Vrijdag
08.30- 15.00 uur: Radar Theater – Mandy Friedrichs
09.30 – 10.30 uur: Body & Mind –Kerngroep Willem Sophia Impuls – 045 545 6351
12.00- 13.30 uur: Kom op de soep  Wijkteam West – 045 200 2200
13.00- 16.00 uur: Ontmoeting op afspraak – Audrey Breugelmans – 06 2067 2662
14.00 – 18.00 uur: Bibliotheek – Hans Scheeren – 045 200 2200
19.00 – 23.00 uur: Schietvereniging Diana – Teun Wiesen – 045 541 2155
19.00 – 23.00 uur: Harmonie St. Josef – Roger Weerts – 06 4155 4623

Zaterdag
09.00- 12.00 uur: Leerlingenorkest Harmonie st. Josef & Kerkraads Fanfare Orkest
10.00 – 15.30 uur: Scoor – Rens Kusters  – 06 1442 6913