Onderstaande activiteiten vinden per 1 september ’20 wekelijks plaats in ‘t Westhoes.
Wilt u meer informatie over een activiteit, dan kunt u zelf contact opnemen met de contactpersoon die vermeld staat.

Maandag
09.00 – 12.00 uur:  Infobalie Wijkteam West – 045 200 2200
12.00 – 13.00 uur: Tai Chi – Kerngroep Willem Sophia Impuls – Ans Moonen – 06 4127 6226
14.00 – 16.00 uur: Schietvereniging Diana – Teun Wiesen – 045 541 2155
19.00 – 21.30 uur:  A capella groep Hoaf Um – Jan Meijs – 045 542 0693
19.00 – 22.00 uur: Schietvereniging Diana – Teun Wiesen – 045 541 2155
19.00 – 23.00 uur: Kerkraads Fanfare Orkest – Tom Ritt – 06 2025 7830

Dinsdag
09.00 – 12.00 uur: Schuld Hulp Maatje op afspraak – Anne Linssen – 06 1858 5592
09.00 – 12.00 uur: Ontmoeting op afspraak – Audrey Breugelmans – 06 2067 2662
09.00 – 10.00 uur: Gym – Kerngroep Willem Sophia Impuls – Ans Moonen – 06 4127 6226
09.00 – 10.00 uur:  Yoga – Kerngroep Willem Sophia Impuls – Ans Moonen – 06 4127 6226
10.15 – 11.15 uur: Gym – Kerngroep Willem Sophia Impuls – Ans Moonen – 06 4127 6226
11.30 – 12.30 uur: Tai Chi – Kerngroep Gracht Impuls – Hub Persoon – 045 542 1710
14.00 – 18.00 uur: Bibliotheek – Hans Scheeren – 045 200 2200
15.30 – 18.30 uur: Scoor Jeugdhulp – Ron Kusters – 06 1442 6913
20.00 – 23.00 uur: Skaatclub d’r Klinge Jong – Bert Renssen – 06 4732 1145

Woensdag
09.00 – 10.00 uur: Yoga- Kerngroep Willem Sophia Impuls – Ans Moonen – 06 4127 6226
09.00 – 12.00 uur: Schuld Hulp Maatje op afspraak – Anne Linssen – 06 1858 5592
10.00 – 12.00 uur: Schilderen – Kerngroep Willem Sophia Impuls – Ans Moonen – 06 4127 6226
10.15 – 11.15 uur: Yoga- Kerngroep Willem Sophia Impuls – Ans Moonen – 06 4127 6226
13.00 – 16.30 uur: Scoor Jeugdhulp – Ron Kusters – 06 1442 6913
13.00 – 17.30 uur: Care4Kidz – Mandy Zeijen – 06 3613 1379
14.00 – 16.00 uur: Ontmoeting op afspraak – Audrey Breugelmans – 06 2067 2662
14.00 – 18.00 uur: Bibliotheek – Hans Scheeren – 045 200 2200
19.00 – 20.00 uur: Dansgroep Jong en Oud – Fieny Gering – 045 541 9931
19.30 – 22.00 uur: Accordia – Jolanda Lardinois – 06 2246 8204

Donderdag
09.00 – 10.00 uur: Yoga- Kerngroep Gracht Impuls – Hub Persoon – 045 542 1710
09.00 – 12.00 uur: Schuld Hulp Maatje op afspraak – Anne Linssen – 06 1858 5592
11.30 – 12.30 uur: Gym – Kerngroep Gracht Impuls – Hub Persoon – 045 542 1710
12.30 – 14.30 uur: Hobby – Kerngroep Willem Sophia Impuls – Ans Moonen – 06 4127 6226
12.45 – 17.00 uur: Kienen – Sociëteit Heilust – Piet Schepers – 045 541 0761
13.00 – 17.30 uur: Kaarten – Sociëteit Heilust – Piet Schepers – 045 541 0761
14.30 – 18.30 uur: Care4Kidz – Mandy Zeijen – 06 3613 1379
15.00 – 17.00 uur: Darten – Kerngroep Gracht Impuls – Hub Persoon – 045 542 1710
18.00 – 21.00 uur: Let’s Dance – Iris Raeven – 06 3444 6441

Vrijdag
09.30 – 10.30 uur: Body & Mind –Kerngroep Willem Sophia Impuls – Ans Moonen – 06 4127 6226
14.00 – 18.00 uur: Bibliotheek – Hans Scheeren – 045 200 2200
19.00 – 23.00 uur: Schietvereniging Diana – Teun Wiesen – 045 541 2155
19.00 – 23.00 uur: Harmonie St. Josef – Roger Weerts – 06 4155 4623

Zaterdag
10.00 – 15.30 uur: Care4Kidz – Mandy Zeijen – 06 3613 1379
10.00 – 15.30 uur: Scoor Jeugdhulp – Ron Kusters – 06 1442 6913